Římskokatolická farnost Slatina u Bílovce

Římskokatolická farnost Slatina u Bílovce. Bohoslužby Velikonoce 2018. Farnost Slatina a Tísek. Opravy kostelů a kaplí. Opravy kostelů a kaplí. Mohlo by Vás zajímat. VEČER CHVAL V MĚSÍCI DUBNU. Bratři a sestry, přijměte pozvání na Večer chval, který proběhne 6. dubna. V 1830 v kostele Nanebevzetí P. Marie ve Slatině. Všichni jste srdečně zváni. Více na plakátku ZDE. 24 HODIN PRO PÁNA. Děkanát Bílovec zve na společné prožití 24 hodin pro Pána. Setkání se uskuteční 3. března 2018. V den svátku Uvedení P.

OVERVIEW

The domain farnostslatina.cz currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have traversed nineteen pages within the site farnostslatina.cz and found twenty-nine websites referring to farnostslatina.cz. We were able to find one mass web accounts enjoyed by this website.

FARNOSTSLATINA.CZ TRAFFIC

The domain farnostslatina.cz has seen fluctuating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for farnostslatina.cz

Traffic ranking (by month) for farnostslatina.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostslatina.cz

. Obec Slatina, Moravskoslezský kraj .

Služby, firmy a volný čas. V neděli odpoledne proběhl tradiční Dětský maškarní ples. V sále místního kulturního domu proběhl v neděli 25. března 2018 odpoledne tradiční Dětský maškarní ples a to převážně pod taktovkou Mateřské školy a Základní školy Slatina. Celý rej byl zahájen průvodem masek a také průzkumem tedy co která maska představuje. Ten provedla osobně paní ředitelka. Pro děti byl následně připraven kulturní program s tanečky a soutěžemi. Historie dobrovolných hasičů v obci Slatina od roku 1888.

Animabilovec

V blízké době vás očekáváme na . NEBOJTE, NA STRÁNKÁCH USILOVNĚ PRACUJEME.

WHAT DOES FARNOSTSLATINA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostslatina.cz Mobile Screenshot of farnostslatina.cz Tablet Screenshot of farnostslatina.cz

FARNOSTSLATINA.CZ SERVER

We detected that a lone root page on farnostslatina.cz took three thousand two hundred and eleven milliseconds to come up. Our crawlers could not find a SSL certificate, so I consider farnostslatina.cz not secure.
81.95.96.179

We discovered that this website is operating the nginx os.

Římskokatolická farnost Slatina u Bílovce

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain farnostslatina.cz states the following, "VEČER CHVAL V MĚSÍCI DUBNU." I observed that the website stated " Bratři a sestry, přijměte pozvání na Večer chval, který proběhne 6." They also stated " V 1830 v kostele Nanebevzetí P. Děkanát Bílovec zve na společné prožití 24 hodin pro Pána. V den svátku Uvedení P."

ANALYZE MORE WEBSITES

Římskokatolická farnost Slavkov u Brna

Program farnosti na Velikonoce a celý rok 2018. Zde najdete údaje o programu farnosti 2018. Kurz Alfa závěrečná slavnostní večeře. Pro všechny, kdo by chtěli poznat, jak probíhá kurz Alfa, tu máme pozvání na závěrečnou slavnostní večeři. Do Domu svaté rodiny, kde kurz Alfa probíhá. 23022018 Jan Matyáš 231 přečtení.

Římskokatolická farnost Sloup

týden, svátek má Soňa, zítra Taťána. Vítejte na webových stránkách mariánského poutního místa a Římskokatolické farnosti Sloup v Moravském krasu. Toto poutní místo i farnost jsou spojeny s milostnou sochou Panny Marie Bolestné, za kterou přicházejí již více než 250 let zástupy poutníků. Ti zde předkládají své prosby a bolesti. Nacházejí smíření s Bohem i lidmi a hledají odpovědi na otázky po smyslu a směru svého života.

Římskokatolická farnost Slušovice

P Mgr Emil Matušů, farář. března 1984 na Svatopetrském náměstí sv.

Římskokatolická farnost u kostela sv. Václava Praha - Smíchov

Půl hodiny před večerní bohoslužbou. V neděli též před dopoledními. A v době večerních bohoslužeb. Prosíme návštěvníky kostela, aby před vstupem do chrámu vypnuli své mobilní telefony. Křesťan se má o politiku zajímat.

Farnosť svätého Juraja v Starej Haliči Pamätný rok storočnice fatimských zjavení Panny Márie

Farnosť svätého Juraja v Starej Haliči. Pamätný rok storočnice fatimských zjavení Panny Márie. Vítame Vás na stránkach Farnosti sv. Na ich obsahu sa postupne pracuje. Read more about Hlavná stránka.